Katkıda bulunmak için "Giriş", "Devlet Yapısı ve Yönetimi", "Haklar, Özgürlükler ve Sorumluluklar" sayfalarından birine girin. Burada yazmak istediğiniz konunun başlığını arayın, bulduktan sonra o konu başlığının altına maddenizi ekleyin. Maddenizin varolan diğer maddelerle çakışmadığına emin olun. Bir başlığın altına bir anayasa maddesi yazarken fontun "normal" olarak seçildiğinden emin olun. Maddeleri değiştirmek için sayfanın sağ üst bölümünde bulunan "Edit" butonuna tıklayarak işleminize başlayabilirsiniz.

Eğer yazmak istediğiniz konunun henüz başlığı açılmamışsa siz açabilirsiniz. Kendiniz bir başlık açmak istiyorsanız başlığı yazarken fontu "heading/başlık" olarak seçin.

Belli bir konuda diğer kullanıcılarla tartışmak için sayfanın sağ üst tarafındaki "discussion/tartışma" düğmesine basın.

Yazdıklarınız gerekli görüldüğü durumda kullanıcılarımız tarafından diğer maddelerle birleştirilebilir, farklı başlıkların altına taşınabilir.

Sitemizin formatı ve maddeler üzerinde yapılan tüm değişiklikleri sayfanın sol tarafında yer alan "Recent Changes" kısmından izleyebilirsiniz.